Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Myczkowce

Myczkowce, podkarpackie

  • 790 000 zł
  • 85 m²
  • 9 294,12 zł/m²

Zdjęcie

Zuzanna Buksztel

Skontaktuj się

Dom Myczkowce

Myczkowce, podkarpackie

zaktualizowane:
7 maja 2026

790 000 zł

85 m²

9 294,12 zł/m²

Dom Myczkowce

Zaktualizowane: 7 maja 2026

790 000 zł 85 m² 9 294,12 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
1 712 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

1 712 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 790 000 zł (9 294,12 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 85 m², 3 pokoje
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   technika budowy: drewniana; materiał budowy: drewno
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 712 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  • Wyposażenie: dom umeblowany

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Stylowy dom po generalnym remoncie | Myczkowce - serce Bieszczadów

W jednym z najbardziej malowniczych zakątków Bieszczadów, w spokojnych i pełnych uroku Myczkowcach , prezentujemy wyjątkową nieruchomość - drewniany dom jednorodzinny po generalnym remoncie , położony na działce o powierzchni 0,1712 ha . To miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnym komfortem, a natura staje się codziennością. (...)

Agent

Zuzanna Buksztel

797 172...

797 172 400

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Zuzanna Buksztel

797 172...

797 172 400

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Zuzanna Buksztel

Zostaw telefon, oddzwonimy